Novopacká dvojka

Jsme II. oddíl skautů ze střediska Sopka v Nové Pace. Naše středisko v roce 2019 oslavilo 100 let od svého založení. Náš oddíl je koedukovaný, což znamená, že se k nám mohou přidat holky i kluci starší 6 let. Momentálně máme jednu družinu světlušek (dívky na prvním stupni ZŠ), dvě družiny vlčat (chlapci na prvním stupni ZŠ), jednu družinu skautek (dívky na druhém stupni ZŠ), dvě družiny skautů (chlapci na druhém stupni ZŠ) a tým zkušených i začínajících vedoucí. Avšak o svá dítka se bát nemusíte. S každým začínajícím vedoucím je tu někdo, kdo má několik let zkušeností s vedením družin a tvorbou programu tak, aby byl bezpečný, ale zároveň i zajímavý a zábavný.

Pro další informace o našem oddíle/středisku navštivte naše webové stránky.