Cestování časem

Láká tě cestovat časem? Toužíš zjistit, jaké to bylo být rytířem nebo lovit mamuty? A co se takhle podívat do budoucnosti? Chceš se zúčastnit velkého dobrodružství napříč dějinami? Tak neváhej a přihlaš se! Kapacita je 30 dětí!

Počet volných míst: 0

Důležité informace

Datum: 12. – 16. 8. 2024

Místo: Skautská klubovna

Adresa: Svatojánská 1193, 509 01 Nová Paka

Příchod: 7:00 - 8:00

Odchod: 16:00 - 16:30

Cena: 2.000,- (v případě, že nevlastní nůž Opinel No8 a pouzdro z minulého tábora)

1.500,- (v případě, že vlastní nůž Opinel No8 a pouzdro z minulého tábora)

Výlety

Společně se vydáme poznávat krásy nejbližšího okolí a historii městečka.

Celodenní výlet

Čeká nás výlet na jedno ze zajímavých míst v našem kraji. Děti se seznámí s místem a zajímavostmi a pověstmi, které na nás čekají.

Celotáborová hra

Pro děti máme též připravenou celotáborovou hru, která je bude provázet i mimo jednotlivé etapy.

Rukodělky

Samozřejmě nezapomínáme ani na manuální zručnost, a proto si s námi děti vyrobí nějaké pěkné výrobky.

Polední klid

Víme, jak je odpočinek důležitý pro správné fungování organismu po celý den. Děti tedy mají dostatečný prostor pro načerpání energie na další aktivity.

Osobní rozvoj

Děti se snažíme rozvíjet všestranně, proto dětem představíme pár užitečných dovedností, které budou moci v budoucnu využít.

Mokrý program

Mokrý program aneb program do deště máme pro děti připravený pro případ nehezkého počasí.

Prodloužený čtvrtek

Ve čtvrtek nabízíme možnost přespání v klubovně. Rádi bychom též pozvali rodiče, aby si s námi užili odpoledne u menšího táboráku, kde si společně zazpíváme, zahrajeme nějaké hry a opečeme pár buřtů.

Co s sebou

• Přezůvky (mohou zůstat přes týden v klubovně)
  • Opasek
  • Batůžek
  • Pláštěnka
  • 1,5l láhev
  • Hrnek (ideálně podepsaný - může zůstat po dobu tábora v klubovně)
  • Náhradní oblečení (kdybychom zmokli, ať nejsme v mokrém – může zůstat po dobu tábora v klubovně v podepsané tašce)
  • Kapesné (doporučujeme 100 Kč/týden)
  • Pokrývka hlavy
  • Sálovky
  • Pevná obuv
  • Pohodlné oblečení, které se může zašpinit, případně zničit
  • Zápisník
  • Psací potřeby
  • Pravidelně užívané léky
  • Kartička pojištěnce
  • Plavky
  • Ručník
  • Pomůcky pro neplavce
  • Nůž Opinel no. 8 v pouzdře na opasek (děti dostaly na loňském táboře) - kdo má

Pokud bude dítě ve čtvrtek spát v klubovně

• Spacák
  • Hygienické potřeby
  • Věci na spaní

Zde budete moci sledovat naši aktivitu v průběhu tábora.
Příměstský tábor Nová Paka