S kým se na skautském příměstském táboře potkáte?

Jsme vedoucí ze skautského oddílu v Nové Pace, kde vedeme skauty a skautky (chlapce a děvčata na 2. stupni ZŠ), vlčata a světlušky (chlapce a děvčata na 1. stupni ZŠ) a letos pořádáme druhý ročník skautského příměstského tábora. Máme za sebou několik let zkušeností s klasickými skautskými tábory, kdy vyrážíme s dětmi na dva týdny do podsadových stanů.

Náš tým se skládá z pěti vedoucích a šesti rádců, kteří budou na táboře pomáhat.

Věrka Macháčková

Vedoucí tábora

Ahoj, jmenuji se Věrka, je mi 22 let a momentálně studuji hudební výchovu a matematiku se zaměřením na vzdělávání v Hradci Králové. Skautuji již devátým rokem a s pomocí přípravy programu pro děti jsem začala před 7 lety a mám za sebou dva roky vedení oddílového tábora.

Mezi mé koníčky patří čtení, psaní, hra na hudební nástroje, zpěv a volejbal. Během všedních dnů, když nejsem ve škole, se věnuji doučování českého jazyka, matematiky a hudební výchovy.

Vůdcovská zkouška - hlavní vedoucí dětského tábora (4.12.2021)
Oprávnění k výkonu funkce zdravotníka zotavovacích akcí (20.11.2022)

Pája Křížová

Zdravotník a hlavní komunikátor

Ahoj, jsem Pája a je mi 23 let. Ve skautu jsem již 16. rokem, z  toho posledních 8 let  jako vedoucí. Momentálně vedu družinu roverů a rangers společně s Jirkou. Letos budu počtvrté zástupcem vedoucího tábora na našem dvoutýdenním táboře. Na příměstském táboře budu působit jako vedoucí u programu a také jako zdravotník.

Mimo skaut se ráda věnuju sportu, hlavně basketu. Mám také ráda hory, knížky a dobré jídlo.

Vůdcovská zkouška - pracovník s dětmi a mládeží ve volném čase - v procesu.

Čekatelská zkouška - pracovník s dětmi a mládeží ve volném čase (16.4.2021)
Oprávnění k výkonu funkce zdravotníka zotavovacích akcí (14.4.2019)

Jirka Mühl

Vedoucí

Zdar, já jsem Jirka, je mi 22 let a skautuju už 16 let. Studuju historii a češtinu na peďáku v Liberci. Posledních 6 let jsem vedoucím družiny, dnes už to je družina roverů, kterou jsme spojili s družinou rangers. Společně s Pájou a Věrkou jsem připravoval 3 celotáborové hry a i teď se podílím na tvorbě programu.

Mimo skaut se věnuji studiu historie, čtení a jsem drobný kutil. U táboráku hraju na kytaru. Rád vyrazím do přírody, na hory i proti proudu potoka.

Vůdcovská zkouška - pracovník s dětmi a mládeží ve volném čase - v procesu.

Čekatelská zkouška- pracovník s dětmi a mládeží ve volném čase (15.8.2020)
Oprávnění k výkonu funkce zdravotníka zotavovacích akcí

Hanča Křížová

Vedoucí

Ahoj, já jsem Hanča,  je mi 20 let a jsem studentkou Gymnázia v Nové Pace. Do skautu chodím již 15. rokem. Poslední 4 roky vedu světlušky a také jsem minulý rok vedla s Vendou vlčata. Připravila jsem již 4 celotáborové hry a mimo to se podílím i na přípravě programu – jak na schůzky, tak i na různé akce.

Mimo skaut ráda cestuji, vařím nebo peču a běžkuji.

Čekatelský kurz - pracovník s dětmi a mládeží ve volném čase.

Venda Mandík

Vedoucí

Ahoj, jsem Venda a je mi 18 let. Jsem ve 4. ročníku novopackého gymnázia. Skautem jsem již 13 roků a připravil jsem dohromady už čtyři táborové hry na náš skautský tábor. Celoročně se aktivně podílím na přípravě programu pro děti na víkendové akce a také vedu družinu 10 vlčat.

Mým koníčkem mimo skaut je sport všeho druhu.

Čekatelský kurz - pracovník s dětmi a mládeží ve volném čase.

Barča, Kačka, Niki, Luban, Kuba & Honza

Fotogalerie